Nudności i odruchy wymiotne po treningu

Witam Zrobilem trening interwalowy hiit 30 min I po treningu pojawily sie u mnie nudnosci I odczucie wymiotne to uczucie mialem do momentu polozenia sie spac . Nie Wiem od czego to?? Nigdy wczesniej tego nie mialem . Prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że mogą mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to bowiem zarówno wynik intensywnego wysiłku jak i schorzeń przewodu pokarmowego. Gdyby objawy pojawiły się ponownie, proszę skonsultować się z lekarzem POZ.