O czym świadczą zaburzenia widzenia w 1 oku?

Witam mam 18 lat ostatnio próbowałem ćwiczyć niedowidzące oko prawe i dostałem podwójne widzenie one mi pomału przechodzi tylko że zaraz po tym jak przestałem ćwiczyć w nocy mam aureole czy oświatę nad światłami i nie mogę się skupić na wielu rzeczach boli mnie głowa nad oczami jak się patrzę w jeden punkt to zaraz mam takie drżenie obrazu ale tylko z bliska. Mam też problem bo jak się popatrze w nocy na światło to mam taką ciemną plamkę i długo mi ona schodzi. Noszę okulary LO sfera 3.5 1.50 PO 3,5 5 . Proszę o jakie kolwiek porady byłem o okulistow 3 dna oka sprawdzone tablicę idealnie jednym zdrowym okiem nawet bez okularow ciśnienie oka również 15. ??

Witam. właściwym specjalistą jest zezolog .Szukamy go w dużych miastach.Dobierze okulary pryzmatyczne które zlikwidują dwojenie. Oraz zaleci właściwe ćwiczenia oczu.Pozdrawiam