O czym świadczy niskie tętno?

witam dziś byłem na badaniach do pracy i Pani doktor stwierdzila ze mam niskie tętno ogólnie czuje się zmeczony ,mam problemy ze spaniem potrafie się w novy przebudzić i brakuje mi powietrza chciałem zapytać co mam robic będę wdzięczny za jakas rade

Lek. Tomasz Budlewski

A czy bylo ekg? Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i podstawowa diagnostyka