O czym świadczy pulsowanie w łydkach?

Mam pytanie do lekarza który może całościowo spojrzy na pacjenta. Od 4 miesięcy borykam się z bólem brzucha kręgosłupa wyszło z badania kolonistów nie swoiste zapalenie jelita grubego. Jem chudne żadne leki nie pomagają. Dodam że mam dziwne objawy neurologiczne. Pulsowanie w łydek w ogóle mięśni.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przede wszystkim zbadanie pacjenta aby moc sie wypowiedziec. Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego.