Objawy tężyczkowe po stosowaniu Therm Line

Zacznę od tego, że przez dwa ostatnie miesiące brałem spalacz Therm Line, 4 kapsułki dziennie (240mg kofeiny dziennie) do tego dieta niskokaloryczna (1200 kalorii, przy zapotrzebowaniu 3000 około - 180 cm wzrostu i 84 kg). Od tygodnia mam objawy tężyczkowe - mrowienie rąk i nóg, zimne dreszcze, stan jak przed omdleniem, podwyższone tętno przy ataku omdlenia, uczucie skołowania. Morfologia OK, EKG - OK, Wapń w normie, TSH w normie. Czy taki stan może być spowodowany spalaczami? Spalacz odstawiony

Lek. Katarzyna Szymczak

Może być to objaw uboczny stosowanego preparatu plus intensywny wysiłek i niedobory pokarmowe.
Pozdrawiam