Obrzęk i mrowienie dłoni po kroplówce z dodatkiem kcl

Witam. Mam pytanie... podczas przyjmowania kroplowki dodano do nie "porcje" kcl. Po przyjeciu calosci bylo ok. Na drugi dzien strasznie rozbolala mnie dlon, wystapil obrzek i uczucie mrowienia oraz doskwierajacy bol . Czy to normalne, chwilowe? Czy moze cos niepokojacego? Dziekuje.

Szanowna Pani, tak się może dziać po podaniu KCl, objawy powinny w miarę szybko ustąpić. Pozdrawiam