Obrzęki okolic intymnych po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

5 lat temu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne, po których dosłownie spuchłam w środku, kiedyś używałam tamponów a teraz jest to wręcz nie możliwe od tamtej pory miesiąc w miesiąc dostaje infekcji i podczas stosunku czy badania ginekologicznego odczuwam ból. Byłam z tym problemem u 3 ginekologów jeden stwierdził ciąże mimo, iż mówiłam, że to nie możliwe a kolejni że nie widzą problemu, jednak ja widzę różnicę i mój facet też co to może być??
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, teoretycznie może to być skutek tabletek i wtedy należy bądź odstawić bądź zmienić rodzaj tabletek. Pozdrawiam