Obumarcie jednego płodu w ciąży bliźniaczej w 5. tygodniu

Witam.Sytuacja wyglada tak.W pażdzierniku zeszłego roku w 10 tygodniu ciaży poroniłam samoistnie(bez łyżeczkowania)W tym roku okazało sie ze znów jestem w ciąży -tym razem bliżniaczej dwujajowej.W 5 tygodniu ciaży zaczełam plamic na brazowo i lekko różowo. Pojechałam do ginekologa który po badaniu stwierdził ze 1 zarodek obumarł ale drugi pęcherzyk jest bardzo widoczny i dziecko mierzy 4,5 mm.Plamię już ponad tydzień i nie wiem czy to prawidłowo?Co z 2 dzieckiem czy jest bezpieczne.Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.