Odbijanie powietrzem podczas chodzenia

Od 2 tygodni odbija mi sie powietrzem ciagle. Nie tylko po posiłkach, cześciej gdy chodzę, gdy leżę w ogóle mi sie nie odbija. Po posiłkach odbija sie oczywiście więcej. Jestem osoba panikujaca, dodatkowo studiuje medycynę wiec wyczytuje miliony rożnych rzeczy. Chciałam zapytać co to może być? Czytałam o tym ze można w nerwach po prostu połykać powietrze ale na co dzień nie mam sie czym denerwować.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa i wykonać badanie gastroskopie.