Odrętwienie w opuszkach palców i zawroty głowy

Witam. od prawie roku zauważyłam jakby odrętwienie w opuszkach palców. w nocy często też się budzę bo mam zdrętwiałe ręce. Lezac i przekręcając sie na bok czesto odczówam zawroty głowy. co może być tego przyczyną?
Jan ZajÄc

Witam. Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn i konieczne jest wykonanie dodatkowych badań. Jeśli są to jedyne odczuwane objawy to na początek polecałbym badanie obrazowe kręgosłupa szyjnego - mogą być to objawy np. zwyrodnienia.