Opis RM i uraz kompresyjny przedziału bocznego kolana
witam,Po RM.Uraz kompresyjny przedzialu bocznego kolana-obrzek beleczkowy nadklykcia bocznego,stluczenie łąkotki bocznej bez szczeliny pękniecia ,obrzek w okolicy sciegna mięsnia podkolanowego.Niewielka chondromalacja rzepki bez wysieku zarzepkowego.Dodatkowo widoczna jest niewielka cysta łąkotki bocznej.prosze napisac czy mozna to wyleczyc,dziekuje i Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.