Opuchlizna lewego boku tułowia nad biodrem

witam z lewej strony boku nad biodrem wydaje mi się,że jest lekko opuchnięte. Nie boli mnie, mam apetyt, kał w normie nie mam biegunki. Zauważyłam to ostatnio więc mogę to mieć od dłuższego czasu. Wydawało mi się,że jak się najadłam to trochę spuchło ale potem znikało, czasami to się utrzymywało - mój mąż mówi,że niczego nie widzi ale ja jednak to dostrzegam.Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, jeśli to Panią niepokoi sugeruję udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam