Opuszka dwunastnicy miejscowo zaczerwieniona z dwoma aftami za odźwiernikiem

Dzien dobry. Prosze o udzielenie odpowiedzi na temat :Opuszka dwunastnicy miejscowo zaczerwieniona z dwoma aftami za odzwiernikiem. Dlaczego cos takiego sie wytworzylo? Czym to leczyc? Czy sa na to domowe sposoby? Dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam. Barbara

Małgorzata Panek

Zmiany opisane mogą wynikać z nadkwasoty lub mieć podłoże infekcyjne. Zalecane byłyby leki obniżające wydzielanie kwasu w żołądku.
proszę zgłosić się z wynikiem badania do lekarza POZ.
Pozdrawiam