Osłabienie, uderzenia gorąca i kołatanie serca

Witam od dłuższego czasu jestem strasznie osłabiony nie mam siły na nic cały się trzęsę drżę a nogi mam jak z waty do tego udeżenia gorąca i serce nieraz wali jak młot.Nie wysypiam się pomimo że śpię nieraz 10 godzin boję się gdziekolwiek chodzić a do pracy jak idę to to pracuję ale nie myślę o pracy.Utykam na byle czym chodzę jak pijany.Jest parę dni w mieśiącu kiedy czuję się dobrze ale przeważnie to czuję się zle.Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu, wykonaniu zapisie EKG będzie można powiedzieć coś więcej i określić dalsze postępowanie.