Ostry ból w lewej stronie brzucha i nudności po zjedzeniu większości posiłków

witam! od ponad roku, po zjedzeniu większości posiłków (nie, nie jadam fastfoodów ani ociekającego tłuszczem mięsa) odczuwam ostry ból w lewej stronie brzucha, nudności, nie może mi się "odbić". Jest to strasznie męczące, staram się jeść zdrowo (kasze, ryż naturalny, jogurty, pieczywo żytnie i razowe, chude sery i mięso) ale i tak niewiele to pomaga. Co to takiego może być?

Witam serdecznie. Takie objawy mogą być związane z niedomogą wątroby lub trzustki. Wskazana jest konsultacja z lekarzem oraz wykonanie badań diagnostycznych.