Pęknięcie implantu po operacji skoliozy

Witam, 4,5 roku temu przeszłam operację skoliozy odc.ledź. z dojścia bocznego w Pzn. Po upadku, pół roku po operacji pekł mi implant. Mój lekarz stwierdził, że nic złego się nie dzieje. W paździ.chcąc popracować nam mieśniami, zaczęłam ćwiczyć ze sztangą. To był błąd, bo mam bardzo nierozciągnięte i zbite mieśnie.Od tego czasu mam silny ból odc.ledź prawej strony oraz z przodu(promieniuje nawet do nogi).Kiedyś miałam bóle z lewej str, teraz tylko prawa.inne badania mam w normie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań obrazowych oraz na ich podstawie i bezpośredniego badania lekarskiego będzie można zadecydować o odpowiednim dalszym postępowaniu.