Pieczenie po prawej stronie głowy przy dyskopatii szyjnej

Witam! Mam stwierdzoną dyskopatię szyjną. Moim problemem jest to że przy poruszaniu głową i ręką odczuwam w głowie pieczenie ale tylko po prawej stronie. Neurolog stwiedził, że to od dyskopatii. Biorę lek Symleptic ale z marnym skutkiem. Moje pytanie brzmi czy te objawy mogą być spowodowane dyskopatią? Miałam robione TK głowy bez kontrastu, wyszło ok.

Ten rodzaj bólu może być bólem neuropatycznym ( mało danych) i lek Symleptic jest odpowiedni, ale jego skuteczność zależy o dawki.
Tego rodzaju bóle głowy mogą ale nie muszą być spowodowane dyskopatią szyjną. Wszystko zależy od rodzaju, poziomu zaawansowania dyskopatii i wielu innych czynników, w powiązaniu z miejscem występowania bólu i wszystkich okoliczności mu towarzyszących.