Plamienia zamiast miesiączki a USG

Mam bardzo nietypowe miesiączki gdy się zaczyna to dzień jest potem dzień nie ma i tak przez pięć dni a potem dzień są brązowe plamienia. Ginekolog powiedział że mam powiększony i bolesny prawy jajnik przepisał mi antybiotyk i proszki dopochwowe kazał wstrzymać sie z badaniem usg do nastepnej miesiączki i jeśli nie będą normalne to mam iść na usg. Ostatnio źle się czuję często robi mi się słabo i bolą mnie plecy 7 miesięcy temu urodziłam dziecko. Co mi morze być czy powinnam zrobic teraz usg?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z ginekologiem, który po badaniu dopochwowym wykona USG. Pozdrawiam