Plamki na skórze penisa u 34-latka

Na skórze penisa pojawiły mi się odbarwienia, plamki przypominają te występujące w bielactwie - co to może być? Czym mozna to wyleczyc, moze jest na ty jakas masc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Zmiany powinien ocenić specjalista urolog lub dermatolog.