Płytkie, długołukowe lewostronne skrzywienie odcinka piersiowo-lędźwiowego

Bardzo bym prosiła o zinterpretowanie badania radiologicznego mojego kręgosłupa. Dostałam wynik na którym jest.napisane : PŁYTKIE , DŁUGOŁUKOWE LEWOSTRONNE SKRZYWIENIE ODCINKA PIERSIOWO-LĘDŹWIOWEGO KRĘGOSŁUPA Z ROTACJĄ TRZONÓW KRĘGÓW. Czy ktoś jeat w stanie powiedzieć mi co to oznacza? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie badanie lekarskiego łącznie z wynikiem powyższego badania. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.