Pobudki dziecka z przeraźliwym płaczem

Witam. Jestem mama siedmiomiesiecznych blizniaczek Zuzi i Marty. Młodsza o dwie minuty Marta od kilku dni zaczela budzic sie w nocy z przerazliwym placzem,dodam ze juz od miesiaca nie budzila sie na nocne jedzenie. Spi w swoim lozeczku ale gdy zaczyna plakas biore ja do swojego lozka. Oczywiscie w tym czasie budzi druga coreczke czasem nawet co godzine i wtedy obie placza. Bardzo prosze o pomoc,nie wiem co mam robic czy przytulac ja czy zostawiac az sie poprostu wyplacze?

Witam. W tej sytuacji zdecydowanie lepiej przytulić dziecko i poczekać aż spokojnie zaśnie. Proszę również zwrócić uwagę, czy dziecku nie dokucza kolka, ząbkowanie lub czy nie jest po prostu głodne czy spragnione.