Podawanie mleka modyfikowanego wcześniakowi

Witam Mam pytanie: 21 czerwca urodziłam wcześniaczka w 35 tyg ciąży i już w szpitalu podawałam mu mleko NESTLE PRENAN lecz w mojej miejscowości ciężko jest je kupić a zamówione już je mam. I tu moje pytanie czy mogę mu podać Nestle Nan Pro 1 ? I czy mogę robić takie dawki jak przy NESTLE PRENAN czyli na 60 ml 2 miarki bo tyle teraz wypija mój syn. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Może Pani tak postąpić jednak jeśli tylko będzie mleko prenan dostępne proszę zacząć je stosować.

Pozdrawiam.