Podejrzenie depresyjno-nerwicowo-lękowych zaburzeń

Witam,proszę mi poradzić,pomóc,bo nie wiem, co mam zrobić.Objawy teoretycznie pod:depresyjno-nerwicowo-lękowe,ale Ogólnie To Co Dzieje Się Z Moim Organizmem Od Długiego Czasu Jest Dziwne.Wieczny Głód Także Po Posiłkach,Leki Psychiatryczne Po Próbach Różnych Niczego Nie Zmieniają,Wręcz Przeciwnie,tylko Pogarszają,Więc Wątpię W Te Diagnozy,A Problem Może Być Bardziej Złożony.Czuję Się Tak Jakby ORganizm Wiecznie Pracował Na Najwyższych Obrotach,jakby Się Nie Regenerował.

Brzmi to tak, jakby Pana organizm bardzo intensywnie przepracowywał jakiś istotny proces wewnętrzny. Sugeruję konsultację na żywo, sprawa raczej nie wydaje mi się dość typowa, aby pokusić się o odpowiedź wynikającą z dotychczasowych doświadczeń.

pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Niewątpliwie jast Pan w trudnej sytuacji. Po przeczytaniu maila mogę sobie wyobrazić, jak bardzo musi być Pan zmęczony i wyczerpany. Warto więc szukać pomocy, tym bardziej, że jest Pan młodym człowiekiem i mógłby Pan przez wiele lat korzystać z efektów dobrze przeprowadzonej pracy. To co mogę Panu polecić to konsultacja u doświadczonego psychologa - psychoterapeuty. Może Pan poszukać psychologa z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego lub Pychiatrycznego (nazwiska dostępne na stronach internetowych tych towarzystw). Po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu specjalista wypowie się na temat zalecanej formy pomocy i poinformuje Pana jakich efektów można się spodziewać.

Małgorzata Danielewicz

www.terapia-psycholog.com.pl
www.psychoterapia.lublin.pl