Podskórne krostki a sposoby ich usuwania

Mam problem z pojawiającymi się na brodzie lub czole podskornymi krostkami, wyczuwalnymi przy dotyku i bolesnymi. Pojawiają się najczęściej w czasie miesiączki. Stosowalam juz roztwor z antybiotykiem od dermatologa, ale to tylko trochę przyspiesza gojenie a te podskorne krosty i tak wracają. Jak można pozbyć się ich na dobre?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u kosmetologa celem potwierdzenia charakteru zmian i najlepszego sposobu ich likwidacji. Pozdrawiam