Pomieszanie kolejności przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Pomieszałam kolejność przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych (Yasminelle).Poprosiłam chłopaka, żeby podał mi tabletkę - przyjęłam ją w ciemno, bo myślałam, że zna system. Tymczasem on podał mi tabletkę, którą miałam przyjąć jako ostatnią. Gdy się zorientowałam następnego dnia, przyjęłam tabletkę przypadającą na ten dzień i pominiętą z dnia poprzedniego. Nie wiem, czy postąpiłam słusznie. Pozostaje jeszcze kwestia ostatniej tabletki z blistra, którą też już połknęłam... Co powinnam teraz zrobić?
Piotr Pilarski

Wszystkie tabletki są takie same. Proszę wykorzystać do końca i zrobić 7 dniową przerwę.

Pozdrawiam.