Pomoc w interpretacji wyniku rezonansu magnetycznego głowy

ogniska naczyniopochodne w istocie białej lewej półkuli. otrzymałam opis rezonansu głowy: w istocie białej lewej półkuli mózgu w okolicy trójkąta komorowego lewej komory bocznej widoczne są dwa śladowe ogniska 2-3 mm wysokosygnałowe w T2, FLAIR, odpowiadające ogniskom naczyniopochodnym bez cech aktywności. jak to intepretowac?

Wynik MRI głowy:" w istocie białej lewej półkuli mózgu w okolicy trójkąta komorowego lewej komory bocznej widoczne są dwa śladowe ogniska 2-3 mm wysokosygnałowe w T2, FLAIR, odpowiadające ogniskom naczyniopochodnym bez cech aktywności"
nie wskazuje na istotne patologie.