Poprawa kondycji łamiących się paznokci

Mam bardzo cienkie i miekkie paznokcie wyginaja sie jak plastelina i czesto lamia przy samej skorze. Co moge zrobic aby poprawic ich kondycje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować jeden z suplementów diety wzmacniających paznokcie dostępnych w aptece. Przy doborze preparatu pomoże farmaceuta. Warto także udać się do specjalisty dermatologa, który oceni czy problem nie ma podłoża chorobowego.