Powiększający się gruczoł krokowy, metaliczny posmak, bóle w klatce piersiowej i bóle głowy

men-54 lat. problemy od 1,5 - powiększający się gruczoł krokowy,zapach potu na amoniak,metaliczny posmak w ustach,bóle w klatce p,bóle głowy (oczodoły),zła koncentracja( przestawiałem litery)pogorszenie widzenia. Od paru lat zwyrodnienie kr-lędźwiowego i lekka skolioza piersiowego. Po ćwiczeniach poprawa. Neurolog-ćwiczyć i nie dźwigać ciężarów.Okulista- lekka zaćma i brać krople.Urolog - antybiotyki 2x . W styczniu po przerwie ćwiczenia na siłowni i było OK! CDN!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, aby móc zebrać całe postępowanie w całość.