Prawdopodobne przyczyny zakażenia kłykcinami płaskimi

witam chodze regulsrnie do ginekologa ,miesiąc temu wysza mi zła cytologia , miałam biopsję i wyszło że mam klykciny płaskie ,jestem w związku od 20 lat więc nie wiem czy mąż mógł mnie zarazić 20 lat temu czy mnie niedawno zdradził i dlatego zaraził?

To skomplikowane pytanie powinna Pani omówić z mężem a nie na Internecie. Pani wątpliwość nie jest objawem zdrady a podejrzliwością i oznaką braku zaufania. Kłykciny może mieć Pani jako wyraz przedawnionej infekcji, nawet sprzed wielu lat. Jednak sposób Pani interpretacji budzi niepokój.