Problem w związku i w relacjach rodzinnych

Witam.Nazywam się Paweł i mam 22lata.Od 4 lat jestem w związku z kobietą(26 lat),a od roku mamy dziecko.Niestety w ogóle nam się nie układa.Ciągle się kłócimy,a seks uprawiamy raz na 2miesiące.Chciał bym ją zostawić,ale bardzo kocham naszego synka i boję się,że nie dadzą rady.Ja zarabiam dobrze i napewno bym im pomógł.Ale musieli by mieszkać u jej mamy i taty.W 2-pokojowym mieskzaniu.A dodatkowo ona malo zarabia.Więc zmierzam do tego czy jest sens się razem męczyć?Boję się,że nie dadzą rady

Dzień dobry,

Może warto skorzystać z profesjonalnej pomocy - udając się do psychoterapeuty, który zajmuje się terapią par ?
Tylko niektóre ośrodki oferują taką pomoc w ramach NFZ, bardziej dostępna jest prywatnie.

Witam,

Jeśli jesteś pewien, że chcesz się rozstać i nie kochasz partnerki - najzdrowiej będzie to zrobić. Jeśli jednak problemem są jedynie kłótnie i rak seksu i to jest powód, dla którego myślisz o rozstaniu - proponuję udać się na terapię małżeńską.

Podrawiam