Problem ze snem od ponad trzech tygodni

Od ponad 3 tygodni nie mogę spać. Jestem ogólnie osłabiona, zmęczona wszystkim, nie mam na nic siły, a jednak duuużo mam do wykonania każdego dnia (studia dzienne i praca kelnerki bankietowej + tysiąc pięćset innych obowiązków). Gdy wezmę coś na sen, to udaje mi się przespać 2-3h.. Do tego silne bóle głowy, czasem pulsujące, zawroty (coraz częstsze). Skoki ciśnienia, od 90/50 do 180/100 i puls tak samo wariuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.