Problemy z opanowaniem emocji u 18-latki

Mam problem zwiazany ze swoim stanem psychicznym. Wciaz walcze o to aby radzic sobie z problemami. Nawet najmniejsze sytuacje niby niekomfortowe dla mnie powoduja ze wsciekam sie i kloce ze swoim chlopakiem a tak naprawde pozniej tego zaluje i wiem ze ranie go takim zachowaniem.W tym roku koncze 18 lat i pytanie brzmi nastepujaco. Czy isnieja psycholodzy gdzie moglabyc isc na wizyte nie ponoszac kosztow. Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego lub Poradni Psychologicznej - wizyty są refundowane przez NFZ.

Witam. W Krakowie znajdzie Pani bogatą ofertę terapeutyczną. Jednym z wielu dobrych miejsc w Krakowie jest Krakowski Ośrodek Terapii przy ul. Miodowej. Pozdrawiam