Problemy z orgazmem a sny erotyczne

Dzień dobry. Raz na 2-3 miesiące zdarza mi się mieć jakiś erotyczny sen, następnie się budzę, jestem bardzo podniecona, mrowi mnie łechtaczka i pulsuje, ale nawetw dordze masturbacji, nie osiągam orgazmu... a ten stan się utrzymuje kilka godzin... uniemożliwia mi to pracę , studia, życie... co chwilę czuję ścisk w pochwie i te mrowienie, po kilku razach to nie jest już nawet przyjemne.. jestem załamana, płaczę za każdym razem... gdzie szukać pomocy? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z seksuologiem. Problemem może byc niewłaściwy sposób poszukiwania przyjemności fizycznej.

Dzień dobry
To co opisała Pani jest naturalna sprawą , która jest udziałem wielu kobiet tj. sen erotyczny tzw, fantazje i podniecenie związane z nim. Natomiast to co dzieje się później, czyli brak rozładowania napięcia mimo np masturbacji i niemożność funkcjonowania jest już inną sprawą. Proszę zgłosić się do psychologa-seksuologa lub lekarza- seksuologa aby kompleksowo zdiagnozować Pani przypadek. Proszę nie zwlekać z wizyta u specjalisty. Pozdrawiam