Dlaczego mam te odczucia w członku?

Dzień dobry.Mam 20 lat i już 10 miesiąc czuje takie dziwne uczucie w prąciu jakby łaskotanie, drętwienie. Nie pozwala mi to normalnie żyć. Nie mogę zasnąć, budzę się wcześnie rano. Byłem już u wielu specjalistów i nic nie pomaga. Urolog wykrył kamienie nerkowe, pozbyłem się ich a problem został. Próbowałem już kuracji oczyszczających nerki, medytacji, bio-rezonansu, leków rozkurczowych (no-spa), przykładania termoforu, odstawienie cukru, post 24 godzinny, dwa razy próbowałem furaginu i też nie pomogło. Tracę już nadzieje na wyzdrowienie i nie wiem do kogo się udać.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 4 tygodnie temu

Dzień dobry,

Może warto poszukać urofizjoterapeute,który zajmuje się problemami urologicznymi mężczyzn.

Proszę również wykonać posiew moczu.

Pozdrawiam

Martyna Dudzińska