Dlaczego mam te odczucia w członku?

Dzień dobry.Mam 20 lat i już 10 miesiąc czuje takie dziwne uczucie w prąciu jakby łaskotanie, drętwienie. Nie pozwala mi to normalnie żyć. Nie mogę zasnąć, budzę się wcześnie rano. Byłem już u wielu specjalistów i nic nie pomaga. Urolog wykrył kamienie nerkowe, pozbyłem się ich a problem został. Próbowałem już kuracji oczyszczających nerki, medytacji, bio-rezonansu, leków rozkurczowych (no-spa), przykładania termoforu, odstawienie cukru, post 24 godzinny, dwa razy próbowałem furaginu i też nie pomogło. Tracę już nadzieje na wyzdrowienie i nie wiem do kogo się udać.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT około miesiąca temu

Dzień dobry,

Może warto poszukać urofizjoterapeute,który zajmuje się problemami urologicznymi mężczyzn.

Proszę również wykonać posiew moczu.

Pozdrawiam

Martyna Dudzińska