Problemy z wypróżnieniami u młodej osoby

Dobry wieczór. Kilka dni temu pisałam do państwa. Przez kilka tygodni miałam biegunkę i dużą ilośc gazów (może jakieś wzdęcia). Teraz wypiłam tabletkę. Gazy nadal mam, ale od kilku w ogóle nie mogę załatwić te sprawy grubsze. Co to może być? Jestem zapisana na wizytę lekarską, ale ona jest aż w piątek. a mnie to bardzo martwi. Mam na imię Ania. Mam 18 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jaką tabletkę Pani wypiła. Może właśnie jej zażycie jest przyczyną zaparcia? Sugeruję zadbać o prawidłową dietę oraz udać się na zaplanowaną wizytę do lekarza POZ.