Problemy z zaparciami w 26. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 26 tygodniu ciąży i od około 2 miesięcy mam problem z zaparciami zdarzyło mi się że przez około miesiąc nie mogłam się wypróżnić , przy wypróżnianiu czuje silny ból połączony z pieczeniem odbytu. Odczuwam ciągle silny ból w krzyżu i notoryczną potrzebę wypróżniania się do którego po wejściu do toalety nie dochodzi (Jakby mi się cofało) próbowałam już diety którą zalecił lekarz ale nie przynosi rezultatu . Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udac sie do lekarza prowadzacego ciąże. Sadze ze warto jest udac sie do lekarza gastroenterologa oraz dietetyka aby okreslic optymalne postepowanie.