Problemy z zasypianiem u 3-miesięcznego dziecka

Witam . Moja córka ma 3 miesiące , i ma problemy z zasypianiem . Bardzo dużo płacze w dzień . Kolek nie ma bo się nie spina na kolkę. dużo się ślini może to wina ząbków , lecz ona zawsze płacze jak jest marudna i do spania. Uśpi się ją a za 30 minut budzi sie i jest nie wyspana . co robić.?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza, który opiekuje się dzieckiem, gdyż znając historię rozwoju dziecka jest znacznie łatwiej wnioskować o powodach takiego stanu.