Prośba o interpretację gastroskopii

Witam serdecznie bardzo prosze o interpretacjeie gastroskopii jest napisane po angielsku Barretts type island at 43 cms. The squamo-muscosal (z-line) was at 44 cms Dziekuje bardzo i serdecznie pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Oznacza to że na wysokości 43cm pojawił się fragment zmienionej tkanki typu przełyku Baretta. Linia Z (czyli granica przełyk-żołądek) znajduje się na 44cm.