Proszę o interpretacje wyniku MR głowy 43-latki

Proszę o interpretację wyniku MR głowy. U podstawy prawego płata czołowego uwidoczniono pojedyncze ognisko naczyniopochodne o wym. 3mm. Poza tym sygnał istoty białej i s, arej prawidłowe. Ciało modzelowate jednorodne, prawidłowych wymiarów. Obecne są torbiel przegrody przezroczystej i jama vergi szerokości do 7mm. W siodle tureckim uwidoczniono wpuklanie się przestrzeni podpajęczynówkowej z zachowaną spłaszczoną przysadką mózgową o grubości do 3mm. Niewielkie zmiany zapalne w zatokach szczękowych i sitowych.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten opis, który Pani podała nie wskazuje na znaczne patologie, natomiast może być jedynie interpretowany w odniesieniu do stanu klinicznego. Radziłbym skonsultować się z lekarzem, który kierował Panią na to badanie.