Proszę o zinterpretowanie wyniku MR stawu kolanowego

Witam, jestem po badaniu rezonansem magnetycznym stawu kolanowego lewego. Wizta u specjalisty za 2 tyg, czy do tego czasu mogę liczyć na wstepne opinie na temat wyniku badania ?(opis poniżej): Stan po przebytym zerwaniu przyczepu udowego więzadła krzyzowego przedniego, kikut więzadła leży na wyniosłości miedzykłykciowej. Zmiany bliznowe w kanale ACL. Więzadła krzyżowe tylne i więzaadła poboczne kolana w zachowanej ciągłości i prawidłowy sygnale. Wielokierunkowe szczeliny pęknięcia w trzonie i rogu tylnym łekotki bocznej, dochodzące do górnej powierzchni i brzegu torebkowego łekotki. Łękotka przyśrodkowa prawdłowa. Położenie rzepki prawidłowe. Chrząstka rzepki i chrząstka bruzdy miedzykłykciowej prawidłowej grubości, bez zmian ogniskowych. Ściągnięto mięsnia czworogłowego, więzadło właściwe i troczki rzepki prawidłowe. Nieznacznie zwiększona ilośc płynu w jamie stawu kolanowegoi w zachyłkach. Niewielkie ognisko obrzeku szpiku w obwodowej części kłykcia bocznego kości udowej. Torbiel w dole podkolanowym wielkości 45x10x5mm. Chrząstka o powierzchniach obciążonych kłykci prawidłowej grubości, bez zmian ogniskowych.

Do omówienia z Ortopedą; Konieczna pełna konsultacja; ocena stanu Pacjenta; wywiad, badanie, analiza wyników labor etc; ; Opis badania MRI do interpretacji klinicznej! :.. Pozdrawiam