Przebudzenie i płacz 6-miesięcznego dziecka w nocy

Mój syn(6 mies.) od paru dni budzi sie miedzy 1 a 3 w nocy i strasznie placze, wrecz krzyczy, nie da sie ukolysac (zawsze lubial na rekach) prezy sie i wygina ciagle placzac. Gdy probuje mu masowac brzuszek odpycha mi reke. Myslalam ze to zeby ale nie widac nic pod dziaslami (dolne jedynki juz ma). po godz a czasami po 2 daje pada w wozku, mruczac jeszcze przez sen. Czasami slychac jak przelewa mu sie w zoladku i odbija. Nie wiem co to moze byc i jak mam mu pomoc :( prosze o rade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę się zastanowić czy nie wprowadziła Pani czegoś nowego do diety dziecka. Jest to bowiem najbardziej prawdopodobna przyczyna zmiany zachowania dziecka. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą pediatrą.