Przepuklina rozworu przełykowego u 24-letniej osoby

Witam, mam na imię Adrian moim problemem jest żołądek otóż, miałem robioną gastroskopie w styczniu i wyszło na niej że mam zapalenie żołądka dwunastnicy i przepuklinę rozwory przełykowego, lekarz przepisywał mi różne leki ale niestety żadne nie pomagały teraz przepisał mi lek xifaxan , w tej chwili jestem w niemczech i boli mnie zołądek w podbrzuszu i w okolicy pępką po prawej i lewej stronie oddaje dużo gazów chciałbym sie zapytać jakie mogę leki brać leki proszę o pomoc mam jeszcze bulgotania

Decyzję co do przyjmowanych leków musi podjąć lekarz po bezpośrednim badaniu, najlepiej lekarz prowadzący. Dolegliwości jakie Pan przedstawia raczej nie są związane z patologią w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego i raczej należałoby się zastanowić nad pogłębieniem diagnostyki o kolonoskopię. Proszę w chwili obecnej stosować leki według zaleceń lekarza prowadzącego i skonsultować się z nim.