Przepukliny kręgosłupa i drętwienie rąk

Witam Moja żona ma dwie czy trzy przepukliny w kręgosłupie. Z tego powodu np. czasami drętwieją jej ręce, ma bóle w nadgarstkach i kolanach, bóle stawów. Żona podejrzewa też u siebie fibromialgię. Żona codziennie wykonuje różne ćwiczenia. Ostatnio słyszałem o komórkach macierzystych i ich szerokim i skutecznym działaniu. Chciałbym się zapytać czy warto spróbować tej metody. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Najlepiej w tej sprawie konkretnie skonsultować się z osobą, która wykonuje taką terapię. Są pewne schorzenia, które mogą być leczone za pomocą komórek macierzystych, a są takie, które w żaden sposób nie poddają się tej terapii. Proszę skonsultować się z osobą wykonującą takie zabiegi. Zazwyczaj nie są to chirurdzy.