Prześwietlenie klatki piersiowej 2 tygodnie po rezonansie magnetycznym

Witam, czy można zrobić prześwietlenie klatki piersiowej 2 tygodnie po tym jak miałam robiony rezonans magnetyczny głowy? RTG klatki piersiowej mam na skierowaniu do badań profilaktycznych okresowych w pracy. Dziękuje Pozdrawiam

Nie ma przeciwwskazań. Rezonans magnetyczny nie wykorzystuje promieniowania X, nie ma więc ryzyka przyjęcia zbyt wysokiej dawki promienowania.