Przewężenie odcinkowe tylnego odcinka II lewego żebra
rtg stawu ramiennego lewego opis zaznaczona asymetria szpary st. bark-obojczykowego/wynik ułożenia?, zm. wtórne?/ z zaostrzeniem krawędzi pow. stawowych. przewężenie odcinkowe tylnego dc II lewego żebra -`najp. anomalium rozwojowe co to oznacza

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Odnośnie zmian w stawie obojczykowo barkowym to mogą być powodem urazu, zmian zwyrodnieniowych lub infekcji. Odnośnie przewężenia II żebra to najpewniej jest to zaburzenie jego wykształcenia w procesie rozwoju/wzrostu. Nie wiem jakie są objawy kliniczne aby owiedziec coś dokładniej.