Przewlekłe zapalenie żołądka z przekrwieniem wywołane bakterią h.pylori

od marca boli mnie żołądek.W lipcu wykryto przewlekłe zapalenie żołądka z przekrwieniem wywołane bakterią h.pylori.Ból ustąpił po antybiotykach,potem brałam porprazol 2 miesiące, ale po miesiącu stosowania ból powrócił, a z nim mdłości, brak apetytu. Ból nasila się bo jedzeniu. Ból jest taki pieczący, ssący. Była, u lekarza kilka tygodni temu i znowu przepisano mi porprazol, ale ból nie znika.

Witam. W przypadku gdy terapia inhibitorem pompy protonowej okazuje się nieskuteczna konieczne jest zwiększenie dawki przyjmowanego preparatu lub dołączenie innego leku.