Przyczyny nieustannego zmęczenia

Witam, mam 22 lata i od jakiegoś czasu ciągle chce mi się spać, faktycznie w domu mam problemy ponieważ rodzice się rozstali wszystko jest na mojej głowie ojciec jest alkoholikiem, mój narzeczony nie wspiera mnie, nie mam pracy ponieważ ciężko mi ją znaleźć, pale papierosy paczka starcza mi na ok 3-4 dni alkoholu nie pije za dużo kawe 2 razy dziennie, bardzo mało jem. Czemu chce mi sie ciagle spac?

Witam, znalazła sie Pani w trudnej sytuacji gdzie przezywa Pani stres i przeciążenie. To naturalne ze cialo domaga sie odpuszenia i być moze dlatego jest Pani senna. Zachęcam Pania do wizyty u psychoterapeuty. W Poradni Zdrowia Psychicznego uzyska Pani pomoc, nie potrzebne skierowanie. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój obecny sposób funkcjonowania / przeżywania to jak najbardziej namawiam na konsultację z psychiatrą/psychoterapeutą (i ew.leczenie) - w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego lub Poradni Leczenia Uzależnień (w większości z nich jest oferta pomocy dla bliskich osoby uzależnionej).