Rezonans magnetyczny i USG kolan
Witam. Byłam u kilku lekarzy ze względu na bóle kolan. Na rezonansie wyszedł niewielki obrzęk tkanki tłuszczowej ponad górna i przy gorno-przysrodkowej krawędzi rzepki - do rozważenia konflikt ze ścięgnem mięśnia czworogłowego (quadriceps/supprapatellar fat pad impingement syndrome). Co to oznacza? Dodam, ze jakis czas wcześniej na usg wyszło powiększone cialko hoffy.

KOBIETA, 16 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, celem interpretacji powyższych zmian musi się zgłosić do lekarza prowadzącego i zlecającego badanie, który będzie mógł porównać wyniki z badaniem klinicznym. Pozdrawiam