Rozciągnięte widzenie przy wszczepionym stożku

witam Mam wszczepiony poł intaks stozek rogówki II stadium mam dalej rozciagniete widzenie w dół i boje sie ,zeby stozek sie nie rozrastal czy powinnien byc dodatkowo wykonany cross linging czy jak mowi lekarze to wystarczy sam pol pierscien i hamuje sam pol pierscien rozwoj choroby?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, który miał możliwość zadania.