Rozpoczęcie kuracji Izotekiem

Mam zacząć kurację Izotekiem, ale się boję Lekarz specyficzny i mam problem żeby kontrolował badania i ew. skutki uboczne Mam pytanie czy po mogę 'na próbe' wziąć miesieczna dawkę i jakby co odstawić? Bo na miesiac lek mam kupiony ale nie zaczęłam brać Czy moge spokojnie go brać, czy może zasięgnąć opinii innego lekarza i poprosić o przejęcie pacjenta i leczyc się u niego Mam wicej do powiedzenia, ale tu nie mogę wiecej.

Leczenie izotretynoiną doustną (nazwy handlowe m.in. Izotek, Curacne) powinno być prowadzone w ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym. Lekarz prowadzący powinien z Panią przeprowadzić rozmowę o wszystkich za i przeciw leczenia a Pani powinna zrozumieć informacje, które Pani przekazał. Leczenie zwykle jest kilkumiesięczne, ze zwykle wieloma wizytami kontrolnymi. Ponieważ lek ten ma określone działanie nie może Pani przyjmować samowolnie tego leku. Pozdrawiam Waldemar Stępień i życzę znalezienia przyjaznego Pani lekarza dermatologa.